Logo

Informace k uzavření mateřské školy ze dne 19.2.2021

Vážení rodiče,
vzhledem k dalším potvrzeným případům onemocnění COVID-19 u personálu Mateřské školy Horní Cerekev, se původně avizovaný termín otevření (23.2.) odsouvá NA NEURČITO! O aktuálním vývoji Vás budeme informovat.
Pokud bude mateřská škola více jak 14 dnů uzavřena, není nutné při opětovném nástupu dětí do MŠ předkládat jejich negativní testy na covid. Viz zpráva KSH na stránkách MŠ – VŠEOBECNÁ INFORMACE. "V případě testování (s negativním výsledkem) a následné bezpříznakovosti do konce karantény se stanovuje délka karantény 10 dnů. Karanténa nekončí zjištěním negativního výsledku testu, končí až stanovenou lhůtou! V případě, že se osoba v karanténě nestihne otestovat do 10. dne od posledního kontaktu s pozitivním (nejlépe mezi 5. - 7. dnem od posledního kontaktu s pozitivním) a je bez příznaků po celou dobu karantény, stanovuje se délka karantény 14 dnů od posledního kontaktu s pozitivním."

Podmínkou nástupu dětí do MŠ je DOBRÝ zdravotní stav, děti nesmí jevit známky onemocnění (především rýmy, kašle, teploty).
Online formulář na OČR najdete na stránkách ČSSZ  https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m

Online vyplníte, vytisknete, podepíšete a odevzdáte svému zaměstnavateli, který přes DS či s elektronickým podpisem pošle na ČSSZ.


Děkuji za pochopení a přeji pevné zdraví

 

 


 


Přidáno 19. 2. 2021, autor: Lenka Jantačová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Adresa

MŠ Horní Cerekev
Tyrsova 367
394 03 Horni Cerekev

Kontakt

E-mail: mshornicerekev@seznam.cz

Tel.: +420 565 396 232 (pevná linka)

Mob: +420 722 356 481

Zřizovatel

Město Horní Cerekev
Náměstí T. G. Masaryka 41
394 03 Horní Cerekev

www.hornicerekev.cz