Logo

Stránka není přístupná

Tato stránka již pravděpodobně není přístupná. Pokračovat můžete na mapu webu.

Letní prázdninový provoz v MŠ - informace pro rodiče (rozklikněte)

Oznámení rodičům dětí

Letní prázdninový provoz bude od 3. 7. probíhat v budově mateřské školy v zadní zrekonstruované části. Vstup je brankou z ulice přes hřiště ZŠ . Prosíme rodiče přihlášených dětí, aby dětem na letní provoz připravili osobní věci do vlastního batůžku.

Srpen – ( 1 týden- od 28. 8. do 1. 9. 2023)

Dbejte prosím na svoji i bezpečnost dětí -  nevstupujte na staveniště.

 

Stravování  :  cena oběda se zvyšuje na 30 Kč

 PROSÍME RODIČE,

           ABY NEPŘÍTOMNOST SVÉHO DÍTĚTE OZNÁMILI DEN PŘEDEM DO 14. 00 HOD na pozdější odhlášení nebude brán zřetel – ( DOBU TRVÁNÍ  NEPŘÍTOMNOSTI A DEN PŘED NÁVRATEM DO ŠKOLKY OZNÁMIT VEDOUCÍ KUCHYNĚ  NÁSTUP NEBO POKRAČOVÁNÍ  V NEPŘÍTOMNOSTI )

PO DNI PRACOVNÍHO KLIDU (pondělí) MOŽNO ODHLÁSIT DO 6.30 HOD.

(OSOBNĚ, NA EMAIL: sj.irca.hornicerekev@seznam.cz, MESSENGER – Irena Slavičínská  NEBO

NA TEL. 727 967 862)

V PŘÍPADĚ NEOMLUVENÍ VÁM BUDE ÚČTOVÁNA VÝŠE STRAVNÉHO BEZ ODPOLEDNÍ SVAČINY.

 V PRVNÍ DEN NEPŘÍTOMNOSTI NEOMLUVENÉHO DÍTĚTE SI MŮŽETE VYZVEDNOUT OBĚD VE ŠKOLNÍ KUCHYNI DO PŘINESENÝCH VLASTNÍCH JÍDLONOSIČŮ. DALŠÍ DNY NEPŘÍTOMNOSTI NEMÁ JIŽ DÍTĚ NÁROK NA OBĚD ZA ZVÝHODNĚNOU CENU.

 

 

 

 

 

 


Přidáno 21. 4. 2023, autor: Jana Nováková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Adresa

MŠ Horní Cerekev
Tyrsova 367
394 03 Horni Cerekev

Kontakt

E-mail: mshornicerekev@seznam.cz

Mob: +420 722 356 481

Zřizovatel

Město Horní Cerekev
Náměstí T. G. Masaryka 41
394 03 Horní Cerekev

www.hornicerekev.cz