Logo

Stránka není přístupná

Tato stránka již pravděpodobně není přístupná. Pokračovat můžete na mapu webu.

Schůzka s rodiči nově přijatých dětí (rozklikněte)

Dobrý den, milí rodiče, všechny vás srdečně zvu na společnou schůzku v mateřské škole Horní Cerekev. Schůzka se bude konat v úterý 20. 6. 2023 v zadní budově mateřské školy od 16: 00 hodin. Seznámíte se se školním řádem, vnitřním řádem školní jídelny. Dále si vyplníte formuláře o docházce dětí, přihlášku ke stravování - doplnění čísla vašeho účtu pro stržení plateb inkasa za stravu a školné. Prosím o odevzdání vyplněného a podepsaného Evidenčního listu dítěte. Předem děkuji za spolupráci a těšíme se na vaši návštěvu. S pozdravem Jana Nováková - ředitelka školy.

 

Přidáno 4. 6. 2023, autor: Jana Nováková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Adresa

MŠ Horní Cerekev
Tyrsova 367
394 03 Horni Cerekev

Kontakt

E-mail: mshornicerekev@seznam.cz

Mob: +420 722 356 481

Zřizovatel

Město Horní Cerekev
Náměstí T. G. Masaryka 41
394 03 Horní Cerekev

www.hornicerekev.cz