Logo

Stránka není přístupná

Tato stránka již pravděpodobně není přístupná. Pokračovat můžete na mapu webu.

Vratná záloha na stravné

Vratná záloha na stravné v částce 800,- Kč bude zaslána zpět na účet zákonným zástupcům, jejichž děti ukončily povinné předškolní vzdělávání a odchází do ZŠ a došlo k uhrazení všech nedoplatků vůči MŠ. Zákonným zástupcům, jejichž děti mateřskou školu v době prázdnin nenavštěvovaly, bude záloha vrácena do konce srpna 2022, rodičům, jejichž děti mateřskou školu v době letních prázdnin navštěvovaly, bude záloha vrácena do konce září 2022. Zákonní zástupci, kteří platili stravné v hotovosti, si zálohu vyzvednou v době provozu mateřské školy. 


Přidáno 6. 8. 2021, autor: Jana Nováková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Adresa

MŠ Horní Cerekev
Tyrsova 367
394 03 Horni Cerekev

Kontakt

E-mail: mshornicerekev@seznam.cz

Mob: +420 722 356 481

Zřizovatel

Město Horní Cerekev
Náměstí T. G. Masaryka 41
394 03 Horní Cerekev

www.hornicerekev.cz