Logo

Reflexní samolepky do mateřských a základních škol

Spolunositelem tohoto projektu je Sdružení místních samospráv České republiky, které jím navazuje na úspěšně realizované projekty reflexních prvků do obcí z posledních let.

Cílem jejich letošního pokračování je zviditelnění našich dětí při cestě do školy a ze školy, na hřiště a za kamarády. Projekt přitom není pouze o distribuci reflexních prvků v mateřských a základních školách, ale hlavně o vzdělávání dětí v oblasti bezpečnosti a správného používání reflexních prvků. Zapojené školy se tak mohou těšit nejen na tubusy se samolepkami, ale také na komplexní vzdělávací materiály a soutěže.


Přidáno 6. 7. 2023, autor: Jana Nováková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Adresa

MŠ Horní Cerekev
Tyrsova 367
394 03 Horni Cerekev

Kontakt

E-mail: mshornicerekev@seznam.cz

Mob: +420 722 356 481

Zřizovatel

Město Horní Cerekev
Náměstí T. G. Masaryka 41
394 03 Horní Cerekev

www.hornicerekev.cz